מאיר דוידי על קניית רכב – ליסינג 

הרכב הישן שלכם מכניס אתכם להוצאות? תפסיקו להוציא כספים על תיקונים וקחו הלוואה למימון רכב מתקדם יותר. הנה החשבון שלי.

מאת מאיר דוידי, יועץ רכב וליסינג

אני רוצה להתחיל את הסקירה על הלוואות בענף הרכב עם כמה תובנות שצברתי בחיים – רכב זו הוצאה. נקודה. לא משנה איך תסתכלו עליו, גם אם הענקתם לו שם חיבה, אולי התאהבתם במכונית שלכם וקשה לשחרר – רכב ישן עולה לא מעט כסף עד כדי כך שהוא הופך להיות הוצאה יקרה ולא משתלמת ועד כמה שאני מבין, הוצאה היא לא דבר שגורם הנאה. העניין הוא שאנשים רבים אומרים לעצמם – יאללה, נמשוך עוד קצת וננסה לשפר את המצב הכלכלי ואיכשהו, כמו שאיכשהו קורה בחיים – לא תמיד מגיעים לזה.

אבל דווקא היום יש כל כך הרבה פתרונות מצוינים לרכישת רכב/קניית רכב ואין סיבה לזרוק כסף סתם אם אפשר לנסוע על מכונית בשנתון מתקדם יותר באותו הכסף בדיוק, לחסוך התרוצצויות מיותרות אל המוסך ובוודאי שניתן לחסוך כסף.

הלוואות לרכישת רכב – קניית רכב בישראל

שוק הרכב נפתח בשנים האחרונות לתחרות ובאמת ניתן לראות שהמחירים קצת ירדו אבל החלק שבו חל שינוי רציני הוא באופן שבו אנחנו יכולים לרכוש את המכוניות שלנו. מדובר בשינוי מאוד חשוב מפני שהוא משפיע באופן ישיר על ההתנהלות הפיננסית שלנו.

כיום ניתן לרכוש רכבים באמצעות חברות ליסינג, בדרך כלל במימון מלא ובתנאים מצוינים. אני לא אכנס עכשיו לחשבון של מה עדיף יותר – לרכוש באמצעות ליסינג רכב חדש שאחד המסלולים בו הוא תשלומים חודשיים אבל הרכב לא באמת שלכם, לבין רכישה בסיום תקופת התשלומים הראשונה.

כל אחד שיעשה את החשבון שלו בהתאם לסגנון החיים שלו. אבל אני כאן כדי לאפשר לכם את ההלוואה בתנאים טובים ומאוד תחרותיים בוודאי אם מדובר ברכישת רכב יד 2 בשנתון מתקדם.

רכבים הם הוצאה מאוד לא זולה. זה מתחיל ברכישת הרכב עצמו, ממשיך בתשלום ביטוחים, הוצאות דלק וכמובן תיקונים, טסט ועץ ריח – הוצאות שתמיד היו ושתמיד יהיו. אבל כל רכב מגיע לשלב שבו ככל שהוא יותר ישן כך הוא הופך לנטל תחזוקתי על חשבון הבנק שלכם עד כדי כך שאם תיקחו את סך ההוצאות עליו תגלו שיכלתם לנסוע על רכב חדש יותר בפחות כסף.

גולדמן תקשורת כפתרון לרכישת רכב

לא משנה אם בחרתם לרכוש רכב מיד שנייה – או אז אתם נדרשים להגיע עם כל הסכום אל המוכר או אם החלטתם לרכוש באמצעות ליסינג או ליסינג פרטי, גולדמן תקשורת מאפשרת לכם קבלת הלוואות בתנאים התחרותיים בשוק מהגופים הפיננסים המובילים במדינה.

איך זה עובד? כמו תמיד – בשיטת מכרז. אם הייתם פונים אל הבנק שלכם לטובת הלוואה לקניית  רכב סביר שהייתם מקבלים הצעה להלוואה בריבית ובתנאים שונים שהבנק מציע אותם ללקוח בודד ויחיד. מטבע הדברים יכולת המיקוח שלכם מוגבלת מאוד.

 לכן, אנו בגולדמן פיננסיים פונים למספר גופי מימון כולל הבנקים שמתחרים בבנק שלכם ומבקשים הלוואה מימון לרכב עבורכם. כך, נוכל לוודא יותר מתמיד שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר בשוק ההלוואות המקומי ונוכל להבטיח שתחסכו כספים רבים ומיותרים שסביר להניח שהייתם משלמים סתם.

מושכים זמן, מבזבזים, הרכב הישן מתקלקל ואז לוקחים הלוואה

יש לנו נטייה נהדרת למשוך זמן. זו מן תכונה פסיכולוגית שאיכשהו הישראלים קבלו אותה יותר מכולם. אנשים אומרים לעצמם – נמשוך עוד קצת זמן עם הרכב ואז נחליף אותו. אבל בינתיים מוציאים עוד ועוד כסף על תיקונים – כסף שיכל לשמש אותם מזמן להלוואה טובה בתנאים מצוינים וכבר מזמן ליהנות מרכב חדש שנוסע חלק. בוודאי שיותר חלק מהרכב הקודם.

גולדמן פיננסיים מאפשר ללקוחותיה הלוואות לרכישת רכב – הלוואה לקניית רכב בתנאים מעולים כך שבהמשך לשיטת הליסינג (ליסינג פרטי או ליסינג מימוני) הקיימת בשוק הרכב, תוכלו ליהנות מרכב חדש, מהלוואה בתשלומים מאוד נוחים כי הפריסה היא לתקופת זמן ארוכה בהתאם לנוחיותכם וכמובן, לחסוך מעצמכם את העלויות המיותרות שאתם מוציאים על הרכב הישן.

לאנשים המעוניינים לרכוש רכב בשיטת ליסינג, גולדמן פיננסיים מאפשרת שני סוגים של הלוואות מאוד נוחות ואם תעשו את החשבון תגלו כמה זה נח ומשתלם:

הלוואה לתשלום מקדמה עבור רכישת רכב בליסינג

ההלוואה ניתנת בתנאים מועדפים לאנשים הרוכשים רכב בשיטת הליסינג כתשלום מקדמה. כך לדוגמא תוכלו לקבל הלוואה של כמה אלפי שקלים בודדים או הלוואה בכמה עשרות אלפי שקלים, להעביר את הכספים לחברה שבה אתם רוכשים את הרכב ובכך להקטין את התשלומים עבור הרכב.

הלוואה לתשלום ההפרש עבור רכישת רכב ליסינג

ההלוואה ניתנת לאנשים אשר סיימו את תקופת התשלומים במסלול ליסינג ומעוניינים לרכוש את הרכב על פי התנאים שהוסכמו עם החברה. גולדמן פיננסיים מעניקה הלוואות בתנאים תחרותיים במטרה שתוכלו ליהנות מהרכב החדש שלכם בסכומים של אלפי שקלים ועד לסכומים של עשרות אלפי שקלים. לרוכשים רכבי יוקרה יינתנו הלוואות של מאות אלפי שקלים.

לקבלת מימון לרכב, קניית רכב, ליסינג – מלאו פרטים וקבלו הצעה למימון רכב. הטופס כאן למטה. 


הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים הלוואות...

המשך לקרוא
הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי הצעה מיוחדת...

המשך לקרוא
חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה

חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה

חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה מבין חברות...

המשך לקרוא
כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק

כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק

כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק בנקים אוהבים למכור...

המשך לקרוא
6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש

6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש

6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש עסקים חדשים קשה להם לשרוד...

המשך לקרוא
?הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי

?הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי

הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי? מחפשים על הלוואה...

המשך לקרוא

פוסטים אחרונים

השוואת הלוואות

השוואת הלוואות

השוואת הלוואות צריכים הלוואה ואין לכם זמן, אפשרויות...

המשך לקרוא
הלוואות זולות ומהירות

הלוואות זולות ומהירות

הלוואות זולות ומהירות בכל הארץ הלוואה היא מוצר צריכה...

המשך לקרוא
הלוואה של 4,000 שקל

הלוואה של 4,000 שקל

הלוואה של 4,000 שקל ויותר אם אתם זקוקים להלוואה מהירה...

המשך לקרוא
הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים הלוואות...

המשך לקרוא
הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור...

המשך לקרוא
הלוואות עד 20,000 ש”ח

הלוואות עד 20,000 ש”ח

הלוואות עד 20,000...

המשך לקרוא
MENU