שאלות נפוצות

האם ניתן לקבל הלוואה לעסקים אבל להתחיל לשלם את הסכום רק אחרי חצי שנה ואיך עושים זאת?

הלוואה מסוג זה מכונה גם בשם הלוואת גרייס שהנה הלוואה נפוצה מאוד בקרב בעלי עסקים קטנים לרבות עצמאיים, קרי עוסק מורשה ועוסק פטור אבל בהחלט מקובלת בחברות וארגונים. מטרתה של ההלוואה היא למעשה לאפשר לעסק אשראי בסדרי הגודל שהוא נדרש להם במטרה שישלים את פעילות תזרים ההון הכוללות את הוצאות ועד לקבלת הכנסות ולא להיקלע למחנק אשראי. לאחר מכן, לשלם את ההלוואה.

גולדמן תקשורת בע”מ עוסקת במתן הלוואות גרייס שהנן הלוואות שניתן לשלם עד כחצי שנה מיום קבלת ההלוואה. בשוק ההלוואות הישראלי קיימים שני סוגים של הלוואות גרייס לעסקים או לאנשים פרטיים:

1.      הלוואת גרייס מלאה: הנה הלוואה שניתן לשלם עליה את הקרן והריבית בדחייה של חצי שנה. כלומר, הכסף נכנס לחשבונכם אבל למעשה אתם מחזירים אותו רק כעבור חצי שנה על פי התשלומים והריבית שהוסכמו מראש.

2.      הלוואת גרייס חלקי: הלוואת גרייס חלקי מאפשרת דחיית תשלומי הקרן (סכום ההלוואה המקורי) מרגע קבלת ההלוואה ואילו התשלום החודשי במהלך חודשי הדחייה יהיה רק על הריבית.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר, למלא את פרטיכם ואנו נדאג לטפל בבקשתכם ונעשה כל שביכולתנו על מנת לאפשר לכם לקבל את ההלוואה תוך זמן קצר.

האם ניתן לפרוע ו\או להחזיר הלוואה באמצע תקופת ההחזר ללא קנס?

גולדמן תקשורת בע”מ עובדת עם גופים רבים שיסכימו לתנאי פירעון של הלוואות ללא קנסות שלא כפי שמקובל בדרך כלל בבנקים. לכל הלוואה יש התנאים הנלווים אליה על פי שיקלול סכום ההלוואה, תקופת החזר וריבית.

מה אני צריך להציג כדי לקבל הלוואה של 300,000 ש”ח להקמת עסק?

על פי רוב, בבקשה להלוואה בסכומים העולים על 50,000 ש”ח והנדרשת לצורך הקמת עסק תידרש להציג מסמכים שונים כמו דו”ח תנועות בחשבון הפרטי, בחשבון של העסק במידה וחל לפעול וכן ערבויות שונות כמו חסכונות ומקורות הכנסה שוטפים. במידה ובדיקתנו תעלה שיש בידך את הערבויות הדרושות תהיה זכאי להלוואה. נשמח להציג מספר אפשרויות להלוואה מסוג זה כך שתוכל לבחור את התנאים הנוחים לך.

 לרשותי עומד סכום כסף לצורך הקמת העסק. האם אתם ממליצים לקחת הלוואה ולא להשתמש בו?

במקרה שיש ברשותכם סכום מלא במזומן לצורך עלויות הקמה של עסק יש לבחון היטב האם ניתן להשתמש בו כערבות ולאו דווקא כסכום מזומן. ככלל אנחנו מאוד ממליצים לך לקבוע פגישה עם יועץ מטעמינו על מנת לבדוק מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבורך כך שלא תיגרר חלילה למחנק אשראי בעתיד.

 האם עדיף לרכוש ציוד לעסק באמצעות הלוואה ולא באמצעות כרטיסי אשראי?

חברות כרטיסי האשראי מעניקות אמנם תשלומים נוחים אבל יש לבדוק את החלק החשוב ביותר בעסקה זו והיא הריבית. אם תמצאו את עצמכם פורסים סכום של 50,000 ש”ח ל- 36 תשלומים בריבית של 10.5% ומול אותו הסכום בדיוק תיטלו הלוואה באותם התשלומים בריבית של לפחות אחוז אחד פחות, התשובה לפניכם.

אני מאוד חוששת מחברות האשראי החוץ בנקאי כי הן למעשה יכולות להתנהג כמו השוק האפור

להיפך. חברות האשראי החוץ בנקאי שגולדמן תקשורת בע”מ עובדת מולן הנן חברות מסודרות מאוד הפועלות על פי החוק בישראל. חלק מהחברות הנן קרנות גדולות המנוהלות על ידי אנשי עסקים בכירים ומוכרים שלא לדבר על חברות ביטוח המעניקות אשראי חוץ בנקאי. בנוסף לאלה, תנאי האשראי הניתנים ללקוחות ברורים מאוד ואיתם גם תנאי ההחזר וכמובן שתנאי אי ההחזר במועד. ההלוואה נעשית בצורה מסודרת והנה מפוקחת כך שכל צד מכיר בחלקו. עניין נוסף הוא שדווקא בחברות האשראי החוץ בנקאי תמצאי גמישות והבנה ולא פחות חשוב מכך גם התאמה לתנאי ההחזר למשך כל תקופת ההלוואה, דבר שלא תמיד תמצאי בבנקים.

שאלות ותשובות בענייני משכנתא

אנחנו מעוניינים בקבלת משכנתא ולא יודעים למי לפנות, למי ללכת, ומה לעשות? יש לנו המון התבלטויות האם ללכת קודם לבנק טפחות, דיסקונט למשכנתאות או לאומי למשכנתאות? יש לנו התלבטויות בכל מה הקשור לייעוץ משכנתאות והבעיה הכי קשה היא שאף פעם לא לקחנו משכנתא, אנחנו חוששים ואפילו לא יודעים איך להשתמש במחשבון משכנתא. האם תוכלו לעזור לנו בתהליך לקיחת משכנתא?

הרבה שאלות חשובות והנה תשובה עניינית של מומחי המשכנתא של גולדמן תקשורת.  אנו בהחלט מבינים את מצבכם ואת ההתלבטות הקשה. כידוע משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שזוגות צעירים ומשפחות נוטלים במהלך חייהם. לכל סעיף ולכל פורמיל של אחוז ריבית יש השפעה אדירה על אורך המשכנתא, תנאי ההחזר, סכום כולל של משכנתא וגם על מספר התשלומים.

אנו בגולדמן תקשורת מציעים בראש ובראשונה ייעוץ לקבלת משכנתא. אנו, כגורם אובייקטיבי הרואה את טובת הלקוחות, מעוניינים לקדם משכנתאות זולות ומשתלמות ולכן פיתחנו שיטה במסגרתה תוכלו לקבל מספר הצעות למשכנתאות בהתאמה ליכולות הכלכליות שלכם ולמצבכם. חשוב לנו לוודא שמסלולי המשכנתא אכן יהיו אפקטיביים וכדאיים.

יש לנו המון המון המון ניסיון ואנו מכירים את כל השורות הקטנות ויודעים להתמודד עם כל הקשיים והחסמים. לכן, בבואכם אלינו לייעוץ למשכנתא נערוך בפניכם סריקה מקיפה, נלמד אתכם על מושגי יסוד ועל דרכים לבדוק את כדאיות המשכנתא וגם נעמיד לרשותכם אפשרות לקבל ישירות אליכם מספר הצעות למשכנתא מבנקים מסחריים, בנקים למשכנתאות וגופים תקשורת. בדרך זו תוכלו להשוות בין ההצעות ולבחור את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם.

הייעוץ למשכנתאות שאנו מעניקים ניתן ללא תנאים וללא תשלום בתמורה לפגישה. הנכם מוזמנים לתאם עימנו פגישה ולהגיע משוחררים מכל תנאי או התחייבות מוקדמת וכך באמת תוכלו לרכוש דירה חדשה ולבחור משכנתא.


הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים הלוואות...

המשך לקרוא
הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי הצעה מיוחדת...

המשך לקרוא
חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה

חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה

חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה מבין חברות...

המשך לקרוא
כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק

כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק

כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק בנקים אוהבים למכור...

המשך לקרוא
6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש

6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש

6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש עסקים חדשים קשה להם לשרוד...

המשך לקרוא
?הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי

?הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי

הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי? מחפשים על הלוואה...

המשך לקרוא

פוסטים אחרונים

השוואת הלוואות

השוואת הלוואות

השוואת הלוואות צריכים הלוואה ואין לכם זמן, אפשרויות...

המשך לקרוא
הלוואות זולות ומהירות

הלוואות זולות ומהירות

הלוואות זולות ומהירות בכל הארץ הלוואה היא מוצר צריכה...

המשך לקרוא
הלוואה של 4,000 שקל

הלוואה של 4,000 שקל

הלוואה של 4,000 שקל ויותר אם אתם זקוקים להלוואה מהירה...

המשך לקרוא
הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים הלוואות...

המשך לקרוא
הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור...

המשך לקרוא
הלוואות עד 20,000 ש”ח

הלוואות עד 20,000 ש”ח

הלוואות עד 20,000...

המשך לקרוא
MENU