הלוואה לעסקים – חמצן לעסקים

אחד מכל עשרה עובדים בישראל הוא עצמאי, כך עולה מנתוני להב (לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל) שפורסם לסיכום 2013  וכתחזית לשנת 2014.

מדוח שהכין ד”ר רובי נתנזון, יועץ כלכלי, להב, עולה כי בישראל מועסקים כ-2.3 מיליון שכירים וכ-242.3 אלף עצמאים. יחס העצמאים לעומת השכירים עומד על כ-9%.

מהנתונים עולה כי מידי שנה יותר ויותר עסקים נסגרים או נקלעים לקשיים, בעוד שמספר העסקים החדשים שנפתחים קטן.

כ-79% מהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל שמרו על יציבות או על גידול במספרם של המועסקים, יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי חלה ירידה של כ-6% ביחס לנתוני 2011 ומכאן ניתן ללמוד על המגמה.

עוד נתונים שעלו בדוח מבליטים את הצורך של עסקיים ועצמאיים בישראל לקבל סיוע או הלוואה כדי לשרוד. הערכה זו מקבלת משמעות נוספת אם מתייחסים לנתוני הדוח, לפיהם מתברר כי  בין השנים 2011 ל-2013 נרשם אומדן של כ-3,870 עסקים או חברות (שלא העסיקו שכירים) בישראל נגדם נפתחו תיקי פשיטת רגל או הליכי פירוק חברות לעצמאים.

לאור הנתונים הקשים הללו, אנו בגולדמן תקשורת, מנהלים מגוון מסלולים במסגרתם אנו מסייעים לעסקים רבים, לעצמאים ולשכירים לקבל הלוואה לכל מטרה או הלוואה לסיוע עסקי.

הלוואות אלה, בדרך כלל, עוזרות ליצירת שינוי ומצמצמות את מספרם של אלפי עסקים בישראל המתמודדים מידי יום עם סכנה קיומית. בשביל כל אלה הלוואה היא כמו אוויר לנשימה!

בגולדמן תקשורתהקמנו מערכת חכמה המקשרת בין בנקים, גופי מימון, קרנות  וחברות חוץ בנקאיות, היכולות לסייע בהלוואה שתהווה תמריץ לעסקים גדולים  וקטנים.  סיוע זה, לא פעם, הכרחי לקיום ולצמיחה של עסקים רבים.

נציין כי בין השירותים שלנו אנו מחברים בין לקוחות פרטיים ועסקיים לגופי מימון, אנו מסייעים בקבלת הלוואות בערבות המדינה, הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואה מגופים פיננסים כמו קרנות או חברות אשראי, וכמובן מנצלים את הקשרים שלנו עם הבנקים השונים לקבלת הלוואה בנקאית.

את חבילת ההלוואות אנו מעניקים לצד ייעוץ פיננסי וליווי עסקי ללקוחות הבוחרים להסתייע גם בשירותים אלה.

האם לגיטימי לפנות בבקשה לסיוע וקבלת הלוואה?

בשעה שבתי עסק רבים בישראל נאבקים על קיומם או מבקשים מינוף כדי להמשיך ולהתפתח יש מקום וצורך בסיסי לסייע להם בקבלת הלוואה לעסקים.

פנייה אל גולדמן, המנוסה בתחום, יכולה להיות הדרך היעילה והבטוחה לקבלת הלוואה וכל סכום הדרוש לחברות ועסקים.

היתרון הגדול שלנו בתחום הינו החיבור המיוחד שלנו עם גופים רלוונטיים ובנקים עימם יש לנו קשרים פוריים. בדרך זאת נתאים הלוואה בתנאים מיטביים שיעזרו לייצב את העסק ולהזניקו קדימה.

הלוואות לעסקים באמצעות קרנות מימון

אחת הדרכים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית לעסק היא באמצעות הלוואה לעסקים מקרנות מימון.  נבחרת המומחים והיועצים של גולדמן תקשורתמקדמת הלוואות לעסקים הודות לקשריה הענפים עם קרנות מימון, חברות חוץ בנקאיות ובנקים.

בנוסף, אנו מצליחים לסייע לעסקים בגיוס הלוואה מקרנות מימון פרטיות או קרנות מימון בערבות המדינה, שקמו במטרה לתמוך בעסקים קטנים ועסקים מכל סדר גודל.

כדי לקבל, באמצעות גולדמן תקשורת הלוואה מבנק, חברות חוץ בנקאיות או קרנות אנו עורכים את הבדיקות הנחוצות כדי לזרז תהליכים וכדי להתאים גוף מימון שיהיה הפתרון הפיננסי הטוב ביותר ביחס לצרכנים ולהתנהלות.

צוות המומחים שלנו מלווה לאורך כל התהליך עד קבלת הלוואה ומוודא שתקבלו את התנאים הטובים ביותר, כמו מסלול החזרים נוח, ריבית נמוכה וליווי מקצועי לטובת ההצלחה העסקית שלכם.

גיוס אשראי לעסקים קטנים

בין אם הקמתם עסק חדש או יש להם עסק עם וותק של מספר שנים – הצורך להלוואה קיים בכל נקודת זמן, גם אם מדובר בעסק קטן או הלוואה קטנה.

חברת גולדמן תקשורתמסייעת לעסקים קטנים, לעוסק מורשה, עוסק זעיר וגם לעוסק פטור לקבל הלוואה נוחה – גם אם נתקלתם בסירוב מהבנק.

באמצעות גולדמן תקשורתניתן לקבל הלוואה מבנקים מסחריים או גופים פיננסיים גם אם אתם לא עומדים בדרישות הבנק שלכם, גם אם מסגרת האשראי שלכם תפוסה וגם אם אין לכם דיי בטחונות.

חשוב לציין כי הפעילות שלנו, במקרים רבים, הינה חבל ההצלה של עסקים רבים מכל הארץ. באמצעותנו תוכלו להקים עסק חדש גם בלי בטחונות וערבויות. תוכלו לקדם מיזמים וסטארט אפים ולתת לנו לעזור בייעוץ עסקי ובמציאת גוף פיננסי שיעמיד הלוואה בכל סדר גודל, בכפוף לצרכים.

כידוע, בעבר רק לבנקים היתה אפשרות “למכור” הלוואות לעסקים. בשנים האחרונות חברות רבות נכנסו לתחום ואנו כאן כדי לקדם תהליכים, להנגיש בפניכם את גופי המימון ולהכיר לכם גופי מימון נוספים לקבלת הלוואה כמו חברות אשראי, קרנות, בנקים או גופים חוץ בנקאיים.

הערך המוסף שלנו מקבל משמעות מיוחדת והכרת תודה ברגע שמאושרת לכם הלוואה מהירה לעסק, בריבית נמוכה ובתנאים מועדפים.

לקבלת הלוואה לעסק באמצעות גולדמן תקשורתהנכם מוזמנים למלא פרטים בטופס המצורף ולהתחיל בהליך לקבלת אשראי באמצעות אחד או יותר מהגופים עימם יש לנו קשרים מסחריים.

הלוואות לעסקים קטנים –  אתם לא לבד!

הלוואה לעסק קטן היא דבר שכיח ומקובל במציאות הישראלית, במיוחד כשהצורך להלוואה נובע מקשיים תזרימים או בכוונה להשקיע בפיתוח החברה או בית העסק.

בניגוד לצורך בהלוואה במגזר הפרטי או בעסקי, רק מעטים מהציבור הרחב ומקהילת העסקים מבינים מה בדיוק דרוש כדי לקבל את ההלוואה בתנאים האופטימיים. לכל אותם אנשי עסקים ושכירים שאין להם מומחיות בעניין הפיננסי – ניתן לקבל ייעוץ ולקבל מענה לכל שאלה מהמומחים של גולדמן. במידה ותרצו ניתן יהיה לסדר לכם הלוואה מבנק או מגוף פיננסי מתאים, כדי שתוכלו להשתמש בכסף בתבונה, לטובת העסק או הבית שלכם.

פתרונות מימון לרשתות וחברות גדולות

בישראל פועלות לא מעט חברות עם עשרות חשבונות בנקים, עשרות הלוואות במספר בנקים וגופי מימון ומצד שני עם המון הוצאות הכוללות שכר דירה, ביטוחים, משכורות, תשתיות, צי רכב ועוד.

מן הסתם חברות אלה, שלרוב מוכרות בציבור ובעלות מוניטין רב, לא ירצו לחשוף את המצוקות התזרימיות שלהן ואת הקשיים הכלכליים ובמיוחד עבור חברות גדולות ורשתות בסדר גודל זה אנו, בגולדמן, מעמידים תנאים מיוחדים לקבלת הלוואה גבוהה ומיידית.

את כל הטיפול אנו עושים בדיסקרטיות מלאה ודואגים לחבר את החברה שבקשיים עם הגופים המתאימים להתאמת פתרון פיננסי.

שירות זה נעשה על ידי צמרת המומחים והיועצים הכלכליים שלנו ומבוצע בניהול ישיר ואישי. במידה וגם החברה שלכם זקוקה להלוואה גדולה ומיידית בתנאים מיוחדים אנו כאן לשירותכם.  גם אם קיבלתם סירוב מגופים אחרים – תוכלו לפנות אלינו ולקבל מענה.

לחצו כאן וקבלו מידע על אפשרויות להלוואות לעסקים קטנים

לקרוא על הלוואות לשכירים 

למידע שימושי נוסף על הלוואות לעצמאים

לשיחה עם המומחים שלנו מלאו עכשיו פרטים ומיד נחזור אליכם כדי לעזור לעסק שלכם לצמוח.


הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים הלוואות...

המשך לקרוא
הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 100000 באישור מיידי הצעה מיוחדת...

המשך לקרוא
חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה

חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה

חברות להלוואות – חברת הלוואה לכל מטרה מבין חברות...

המשך לקרוא
כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק

כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק

כך תשיגו הלוואה בריבית נמוכה לעסק בנקים אוהבים למכור...

המשך לקרוא
6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש

6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש

6 טיפים להלוואה טובה לעסק חדש עסקים חדשים קשה להם לשרוד...

המשך לקרוא
?הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי

?הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי

הלוואה מבנק או הלוואה מחברת אשראי? מחפשים על הלוואה...

המשך לקרוא

פוסטים אחרונים

השוואת הלוואות

השוואת הלוואות

השוואת הלוואות צריכים הלוואה ואין לכם זמן, אפשרויות...

המשך לקרוא
הלוואות זולות ומהירות

הלוואות זולות ומהירות

הלוואות זולות ומהירות בכל הארץ הלוואה היא מוצר צריכה...

המשך לקרוא
הלוואה של 4,000 שקל

הלוואה של 4,000 שקל

הלוואה של 4,000 שקל ויותר אם אתם זקוקים להלוואה מהירה...

המשך לקרוא
הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים

הלוואות גישור חוץ בנקאיות לבעלי נכסים הלוואות...

המשך לקרוא
הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור מיידי

הלוואות חוץ בקאיות עד 70000 באישור...

המשך לקרוא
הלוואות עד 20,000 ש”ח

הלוואות עד 20,000 ש”ח

הלוואות עד 20,000...

המשך לקרוא
MENU